Opis

Atrakcyjne położenie

jeziora i lasy

Nasza agroturystyka jest zlokalizowana w wyjątkowo atrakcyjnym miejscu na Kaszubach. Lasy, jeziora, cicha wieś, daleko od ruchliwej szosy, no i bardzo duży własny teren. Ale po kolei…

Do najbliższego, bardzo czystego i spokojnego jeziora jest zaledwie 200 metrów, a kilka kolejnych znajduje się w promieniu 2-3 km. Las obfitujący w grzyby jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Sitno to maleńka wieś, położona w odległości 2 km od drogi wojewódzkiej Żukowo – Kartuzy, które są stolicą Kaszub a dojedziemy tam zaledwie w 10 minut. Od zabytkowego centrum Gdańska dzieli nas niecałe 30 km. 

Pokoje

klimatyczne wnętrza

Z ogromną przyjemnością oferujemy Państwu cztery komfortowe, bardzo ładne 2-pokojowe apartamenty

Każdy z nich posiada własną łazienkę, w pełni wyposażoną kuchnię z kuchenką mikrofalową, czajnikiem, lodówką, płytą grzewczą oraz kompletem naczyń oraz 32-calowy TV LCD.

Apartament Jizba Marzebionka posiada dodatkowo zmywarkę, piekarnik i kominek oraz oddzielny taras!

Dla każdego coś...

...ATRAKCYJNEGO

Dla naszych gości przygotowaliśmy szereg atrakcji. Jedną z nich jest kryta strzechą altanka z ławkami, stołami i grillem. Nie mniejszą – klimatyczna sala kominkowa ze stołem bilardowym, która również świetnie nadaje się na małe imprezy okolicznościowe.

Przyjemnemu relaksowi służą leżaki oraz zawieszone w lasku hamaki, a biesiadowaniu miejsce na ognisko z ławami i stołami.

Dla dzieci przygotowaliśmy plac zabaw z drewnianym domkiem, piaskownicą, huśtawką, zjeżdżalnią. Ponadto w sali kominkowej znajduje się mały kącik zabaw z drewnianą kuchnią i akcesoriami do niej oraz gry planszowe, puzzle i klocki.

Dużą atrakcją – szczególnie dla dzieci – są nasze przyjaźnie nastawione do ludzi zwierzęta: dwie kozy i kot.

Aktywnie i leniwie 🙂

Wyjedź od nas wypoczęty

Dla ceniących aktywność i tężyznę fizyczną czeka salka fitness z rowerkiem i bieżnią stacjonarną, hantle, atlas i ławeczka ze sztangą oraz stół pingpongowy.

Ponadto udostępniamy sprzęt do badmintona, kijki do nordic walking oraz bardzo duży wybór rowerów praktycznie na każdy wiek.

Na spragnionych relaksu i zdrowia czeka sauna i balia z jacuzzi.

Istnieje możliwość zakupu świeżych wiejskich jaj, mleka od krowy.

Na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny internet WiFi.

Dla naszych gości zimą organizujemy kuligi a latem przejażdżki wozem drabiniastym. Obie imprezy mogą kończyć się ogniskiem. Dostępność i cena tej atrakcji jest uzależniona od ilości chętnych i wcześniejszej rezerwacji zaprzęgu.